• adam first
    #6
    Végre egy jó hír. Nekem anno az 1997-es Spawn mozifilm gyerekfejjel nagyon tetszett, viszont nem rég újra néztem a filmet és azt kell, hogy mondjam sajnos iszonyú gagyira sikeredett Spawn első bevetése. A speciális effektusok már a film megjelenésének időpontjában elavultnak számítottak, most 12 év távlatából egyszerűen ocsmányak az effektek. A színészek közül talán csak John Leguizamo alakítását tudnám dicsérni, Martin Sheenen az egész film alatt látszott, hogy maga se érti minek vállalta el Jason Wynn szerepét. A Spawnt alakitó Michael Jai Whitetot pedig inkább hagyjuk nagyon rossz választás volt. A rendezés nagyon béna lett, sajnáltam is Mark A. Z. Dippét mert mint vezető animátor tökéletes munkát végzett az ILM-nél, de a Spawnnál egyszerűen képtelen volt minőséget produkálni, a pokolbéli jelenet volt a film legalja ennél még a 80's években is 100X komolyabb effekteket tudtak csinálni. Tegyük hozzá érthetetlen hogy miért nem tudott Zippé normális speciális effektusokat összehozni, holott az 1994-es Maszk vagy a 1997-es Men in Black effektjei a mai napig meg állják a helyüket.A mozi anno bukott is rendesen, szóval én is egyetrtek McFarlanel, szükség van egy teljesen új mozifilmre, más színészekkel ami alapjaitól újra kezdi Spawn történetét.
    UI: Az 1997-es film előzetese, a trailer alapján nem is tűnt gagyinak anno: Spawn