• redfish
    #18
    Csakhogy az aluljáróban zenélő kalapjába csurran-cseppen némi pénz, amiből aznap ennivalót tud venni, a torrenten letöltött zenékért, filmekért senki nem fizet 1 buznyákot sem!!! (Még akkor sem, ha tetszik a zene vagy a film.)

    Amúgy azt az "igazságot" már végképp nem értem, ha valaki "szemétnek" tart egy produkciót, aztán mégis ingyen letölti a torrent oldalról...
    Ha SZEMÉT, akkor ingyen sem kell, ha meg érdekel, akkor fizetni is hajlandó vagyok érte! Nem?

    Én a LOPÁST nem nevezném demokráciának! Nagyon messze van a kettő egymástól!
    A torrent = út az anarchiához!
    Csak sajnálni tudom azokat, akiknek ez a vallásuk : LOPJ MINÉL TÖBBET, MERT A LOPÁS FELSZABADÍT!...

    Nem értem : ti miért nem dolgoztok INGYEN?!
    Dolgozzatok szépen "munka szeretetből", mutassátok meg, hogy igazi tehetségek vagytok bér és fizetés nélkül is!
    Miért kellene ANNYIT kapnotok a munkátokért, amennyit elvártok érte?!
    És főleg a pereputtyaitok (házastárs, gyerekek) miért érdemelnének ANNYIT?!...
    Majd ha jönnek a számlák (gáz, villany, lakbér, közösköltség, vízdíj, szemétdíj, stb.) azt miből fizetitek ki?!
    Enni sem kell ám, táplál majd a lelkesedés...

    Vagy majd hónap végén kalapozni fogtok a cégeteknél : kinek mennyit ért meg a múlt havi munkátok?
    (Csak nehogy a főnökötök vérszemet kapjon : ha ez a hülye ingyen is dolgozik, akkor mi a frászért fizetnének neki?)