Kutyaharapás szőrével.
  • Gando
    #56
    nekem tavalyelőtti nyáron volt ilyen történésem:

    Nagyszüleimnél, papucsban bászkáltam (azóta nem járok papucsban XD) és véletlen ráléptem egy szilvafa ágra, ami ilyen tüskés genya, és szépen bele állt a lábamba, de csak egy pillanatra és nem mélyen. Nem nagyon zavart a dolog... máskor is előfordult, de kb fél óra múlva éreztem, hogy a fájdalom erősödik és nem múlik el, aztán vártunk kb 2-3 órát, mert a családban köztudottan hipohonder(kinem írom normálisan XD) vagyok , tehát beképzelek magamnak minden baromságot amiket olvasgatok. A fájdalom már brutális volt, és haladt fölfele... és kb ha megmozdítottam a lábam aszittem, hogy kiugrik a szemem, hát gó a baleseti. Azért azt tudni kell hogy fatertól örököltem a viszolygást a tűtől tehát nem kell mondani mennyire bevoltam fosva :D, kértem is a dokit hogy ne seggbe hanem valahova máshova kérem, reakció: neeem, akkor is hátra adom... na mondom kirobbanok a boldogságtól, vártam, beadta a tetanus-t, nem fájt... és később se volt semmi, jól bekötözték és annyi.
    2 hónappal később meg egy kutya harapott meg XD nagy volt a para, de mivel nem rég kaptam tetanus-t ezért nem rohantunk azonnal, és a kutya is bevolt oltva minden szar ellen, és még ittvagyok :D Tehát ha az ember nem is jószívvel megy orvoshoz, azért nem árt, mert nem fognak feltrancsírozni :D ez már nem a középkor, bár tény hogy van 1-2 vadállat orvos, de reménykedni kell, hogy nem olyant kapsz