Painkiller 3
  • fery02
    #86
    A 3 gigásat szedtem le és nyugi, nem fake. Nem valami GTA IV Lite verzió van helyette.
    Az amúgy tetszik, hogy nem települ a játék, hanem kicsomagolja egy megadott mappába és onnan futtatható is. Jah, kibontva már 4,2 giga.

    Egyedül maga a játék nem tetszik. Nagyon ellenszenves a főhős, maga az egész játék mintha összeült volna egy amatőr rajongó csapat és összedobtak volna valamit. Ezt tükrözi pl az első pálya is, szerintem tuti, hogy valami "homemade" pálya (ahhoz képest mondjuk nem rossz. :)).

    Na meg az a látvány, ahogy az AI csak légvonalba, felénk képes haladni, így beleakadva mindenbe, ami az útjába kerül és ott fut egy helyben mint a veszedelem... és mindezt csoportostul. Nem kicsit vicces látvány, mikor látod, hogy jönne feléd 5 monszta és mindegyik egy helyben fut feléd, mert mindegyik előtt van valami.

    Na meg, hogy az első pálya fut végig 200 fps-el, a második meg 30 fps-sel indul. :DDDDD

    Nem sokáig lesz ez a gépemen lehet. Az alap Painkiller-ben nem tapasztaltam ilyen hibákat, pedig van közöttük pár év. Ezért bűn pénzt kérni.