• Tinman #3353
    Fable 1 érdekes eset.
    Anno wrzban kezdtem el 5 óra után totálisan eluntam, meg idegesített, hogy olyan fura mosott volt a mozgás.
    Aztán elég jó áron ilyen gyűjtői kiadás félét sikerült megvennem. Nekiestem immáron új monitoron, nagyobb ms mellett... nagy ráéreztem az ízére. Teljesen kiveséztem, minden apróságát, persze csak jóként, mert rosszként nem tudok RPG-t játszani.

    Tény, hogy egy light-RPG, de feltétlenül érdemes vele 1x játszani, főleg az a durva, amikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    börtönbe kerül a karid és elkezd öregedni, rendesen megsajnáltam
    .

    A Fable II. is itt a polcon XBOX-ra, magyar felirat van, szóval már csak idő kéne rá, de a leírások alapján nem fogok csalódni.

    Red Dead Redemption pedig R* cucc... olyan sok rossz dologra nem emlékszem tőlük. Ok, bugos még, de minek 0-day játszani? Baromság, már csak az ár miatt is. Megveszed 11-12k körül, végigviszed mondjuk 1 hét alatt és már csak 9-10-ért tudod jó esetben eladni. Elbuksz egy játék árát. Nincs ennek értelme.