• gecselac
    #27
    '56-ban az egész világ felfigyelt Magyarországra, de senki sem mert lépni.. És ennek ma is viseljük a következményeit. Szóval szerintem nem kellene ilyesmiket írni, pont nekünk, magyaroknak.. .. .. .. ..

    respect



    szily3
    2009. márc. 25. 15:23 | válasz erre | #6
    Há de bazzmeg, hányan is vannak??? SOKAN bazzmeg! De ha nekik jó ez a BigBrotheres kommunizmus, csak üljenek a sárga seggükön! :|
    Mondd, hogy nincs igazam :P
    http://www.hackthat.net/df/ddos/61410/index.hack
    Skynet85 2003. 09. 17. óta regisztrált VIP fórumozó 2003. 09. 17. óta regisztrált VIP fórumozó
    2009. márc. 25. 14:54 | válasz erre | #5
    no politik, de ha fegyóval és tankal baszélne rá, hogy jó ez neked akkor, az van ami most, vagy pofa befog és ülsz, vagy szépen a világon egyre töbszőr bukansz fel egyre több helyen:D
    Válasz 'AzUs' üzenetére (#4)
    intel 386DX/486DLC 8MB edo ram integrált 2MB-os VGA Qvantum 210MB vinyó Dolby Pro Logic Speaker --> mindezt nem apuci pénzéből ÉS BÜSZKE VAGYOK RÁ!!!
    AzUs
    2009. márc. 25. 14:29 | válasz erre | #4
    Szerintem tökéletesen megérdemli a kínai társadalom ezeket a dolgokat..mert hagyják, hogy birkát csináljon belőlük pár komcsi f@szkalap!
    Ha ők nem tesznek ellene semmit, miért kéne törődnie velük bárkinek is..?
    Nem értem hogy hagyhatja akárhány milliárd kínai, hogy így vezessék őket az orruknál fogva