• Garrett27
    #26
    Narxis, ha már az aláírásod ennyit elárul rólad, legalább ne fosd össze a topikot mindenféle ellentmondással.
    Ami pedig kólaországot illeti, hát csak annyit, hogy márpedig nem hiszem, hogy jobb lenne a kínaiaknak. Nem mondom, hogy könnyű a helyzetük, soha nem is állítottam, de az nem azt jelenti, hogy követni kéne mindenben egy bizonyos felfogást, ami már megbukott.. Miért is magyaráznám neked, ha mindenben csak két színt látsz.. (és ja, hogy Kína pénzeli ma Amerikát... hát, ahogy mondani szokás, ezt is megértük...)
    Az összeesküvés elméleteidről nem tudok többet azon kívül, hogy az X-Akták az egyik kedvenc sorozatom, ezért tartsd is meg magadnak.

    A youtube-os probléma, amit bevallom, felvetettem egy-két helyen, sőt, megírtam emailben az sg szerkesztőségébe is (mégha a spamkosárban is végezhette), nem egyéni probléma, mégha te egymagadnak is nehéz az ilyesmit fölfogni. Ez csak egy a sok sok probléma közül, és inkább szóvá teszem, ezért alakult meg az olyasmi, amit úgy hívnak: fórum. Ha nem tudtad, remélem, okosabb lettél.