• Sanyix
    #9
    Nem kell hozzá seedserver. Nekem csak adsl-em volt 16/1-es le/feltöltési arányokkal, most van kábel már csak 8/1-es aránnyal, és már 2.0 fölött van a megosztásom a legnagyobb oldalon, és nem megy egész nap a gép, max napi 8 órát.
    Nemkell minden szart letölteni, főleg nem a szaványos dvd video nevű őskövületeket (10k egy mpeg4-es lejátszó, nem kell sírni).

    Az még hagyján lenne, hogy amit letöltünk az fent legyen a vinyón seed céljából, de sajnos az az idiótaság kevés kivétellel még mindig jelen van, hogy daraboltan tömörítve van fent minden, ami egyébként tovább már nem tömöríthető.

    Méghozzá azért, mert ezeknél van hibaellenzőrzés, meg könnyű javítani. Holott a torrentnek már van hibajavítása, és ki is tudja javítani. És az ftp-re való feltöltésre is van hibaellenőrző és javító program.