qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Ikarusfan
    #54229
    Közvélemény kutatás: a 280.00 modhoz egyedül a kijelző hiányzik, de az nagyon. Kértem segítséget az OFF-ban, Zoliikp válaszolt csak, viszont a kettőben nem működik az, amit mondott (neki sem működik az 556-ban). Elég sok kombinációban próbáltam a textúrákat, a scripteket, sehogy se sikerült írásra bírnom, így egyedül a leghátsó működik, mert azt még nem vettem ki. Az első azt hiszem ugyanott van, mint a régiben, tehát elvileg azt is vissza tudom cserélni.

    A kérdésem igazából az lenne, hogy kiadjam így 2/4 kijelzővel a buszt vagy ne. Mert egyébként azon kívül igazából minden működik nagyjából.
    Engedélyeket írogattam, senki se válaszolt (van pár ember; modellek a 260.01, 250.12, 280 TITA-ból vannak), tehát a readme-ben meg mindenhova kiírok mindenkit, szerintem ez a legkorrektebb lehetőség.