Hivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+ Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása
OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik
SZABÁLYZAT
Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC
-
Routeres #12378 Nagyjából félúton a tökönszúrás és a diliház között...
Röviden:
-AI forgalom javítva (nem hibátlan, de jobb, mint ami volt);
-Hangosbemondás javítva;
-Határ út javítva (FPS drop megszüntetve, köszi Zoliikp);
-999-es éjszakai járat útvonala hozzáadva;
-HOF frissítve, (mindenféle finomsággal, hogy legyen mit az elégedetlenkedőknek a kijelzőre írni...);
-Környezeti hibák javítása folyamatban...;
Valószínűleg AI buszok és menetrend nélkül adom ki a javítást, így aki ért hozzá, és szeretné megcsinálni, az csinálhat hozzá menetrendet. Nekem ez magas és türelmem sincs hozzá.
Ehhez kapcsolódik, hogy az 1.0-hoz való menetrendek NEM fognak működni az új verzióval. Ezúton is elnézést kérek azoktól, akik idejüket áldozták a menetrend írásába.
Kiadási dátumot nem tudok mondani, illetve tudok, csak úgyse tudnám tartani... még pár hét türelmet kérek.