• lami321
    #161
    Lehet erosen tulzonak tunik. De hogy evekkel ezelott el hagytam a windows es el kezdtem a doglokkal komolyan foglalkozni. Es hogy mostmar muszaly neha hasznalni, vagy irni ra ezt azt. hat halal. Nem is magaval a windowsal van bajom mert hat jo egy csekely kepessegu operacios rendszer es kesz. Hanem az M$ nek a mentalitasaval. Mar az is haladas lenne ha az M$ technetes dolgokat hozza csomagolnak a oprendszerhez... Mert a legtobb pistike nem is ismeri azokat az eszkozoket. Evekig nem birtak be pakolni a xp telepitobe par sata drivert.. helyette csinalja az egyszeri felhasznalo, hat ez aztan felhasznalo barat...
    Igaz Linuxon el kenyelmesedik az ember. Ha valami kidoba egy hiba uzenetet akkor vagy egybol latszik rajta hogy merre micsoda, vagy par sorban le irja mi lehet a gond hol merre indulj el. esetleg mit csinalj. Azutan latni ujra windwosban hogy 8499-es hiba keresse fel a rendszer gazdat! Ez felhasznalo barat? Na meg folyton feltalaljak a spanyol viaszt, de minden trivialis szoftver szabadalmukon lovagolnak... Meg azon a rakas sz@ron nem tudom mit lovagolnak reg meg kellett volna nyitni a forras kodokat. Jah de akkor 2 nap mulva a legujabb virusok lepnek el a felhasznalokat:D De szerintem rohaly hogy sulyos tiz ezer forintokert - jolvan elhiszem sokaknak jol megy de nekem nincs keret ilyen hulyesegekre mint Windows, MS office, etc... - meg kapod a program leforditott binarisat egy adott architekturahoz optimalizalva...En Tamogatom a Microsoftot es remelem minnel dragabban fogja adni ezeket a selejtes termekeket, es jol meg tomi a zsebeit. Es tenyleg remelem valahogy eleri hogy kotelezo legyen meg vasarolni a szoftvereket. Bar az nem all erdekeben mert tomegesen partolanak el az otthoni felhasznalok... Es ha mar a munkahelyen sem visitana a titkarno mert otthon is a pingvines hulyeseget kell hasznalni es van rajta sokkal jobb jatek mint a pasziansz... El jonne az M$ vege:D:D:D:D:D:D:D:D