• FefeeX
    #130
    Kezdő linuxosként anno kb két éve, x1600 mobility-vel (előtte elég komoly számítástechnikai múlttal) semmit nem tudtam kezdeni vele. 3 nap volt, mire elő tudtam varázsolni a 3D-t, közben kétszer úgy meghalt a rendszer, hogy "parancssorban" sem állt fel. Ja hogy a mobility-t nem támogatja a linux? Ja igen...
    Figy csak tudom miről írok. A linux nem a hozzá nem értőknek készül, és azért van ott ahol, mert a hozzáértők többsége tahóházi paraszt, aki azt mondja guglizd ki. Napi másfél óra guglizás után pedig hajlamos vagyok abbahagyni az egészet a rákba. Az újabb verzióval (8.10) pedig érdekesmód megint nem volt alap 3D... Csak hogy megértsük egymást, ti beszéltek baromságot, de ezt már észrevettem, nem vagyok se win, se linux fan, mindegyiknek látom az előnyét. Itt bejön a Ti féle MAGYAR ÁLLATFAJ - csak a linux, aki ellene szól - ha igaz is, tagadunk mint a fene, és az egy barom...
    Emellett ha mégse tagadtok, akkor pedig negligáltok mindent, ami negatív info és igaz a "rendszeretekre". Nem mondom, ugyanez igaz a win-fanokra, de hát most nem is erről van szó.
    És nem is ez volt az alap probléma, hanem Sanyix elvakult baromsága, ahogyan feketében és fehérben látja a világot, és saját magából általánosít, holott köze nincs az általánoshoz.