• Epikurosz
    #172
    Én nem arról beszélek, ami most van, hanem ami természetes lenne. Mert a mostani állapot nem természetes, ezért van ez a sok pénzügyi, gazdasági, politikai, társadalmi meg egyéb válság. Sajnos, ez már így lesz egy ideig, amíg magukat IQ-bajnokoknak képzelő idióták vezetnek minket, és nekik helyesel - itt is! - a s.nyaló-kórus.
    Ami engem illet, számtalanszor leírtam az SG fórumain is, de hamarosan összefoglalom az általam vallott elveket a blogomon, és utána már linket adok rájuk, hogy az nem megoldás, hogy egyre csak duzzasztják az államot, olyan feladatokat adva neki, amely nem lenne dolga, egyre több pénzt vonnak el a dolgozó emberektől, hogy aztán mindenféle mismásolással újra elosszák őket. Ez szükségszerűen katasztrófához vezet, a társadalom bukdácsolni fog egyik összeomlásból a másikba. Emellett, erkölcsileg is aggályos, hogy a politikai maffia jószívűen döntsön a középosztály által megtermelt javakról. Ez csak a politikai maffiának jó, és a bűnözésből meg szociális segélyből élő lumpeneknek. Az elit maffia és a pitiáner bűnözők eme összekacsintása, együttműködése természetesen nem véletlen, hisz lelkileg egy tőről fakadnak.