• szlovákiai hun
    #115
    "
    Gamecube86
    tegnap 21:14 | privát | válasz erre | #113
    "Majd ha a világon egyforma bérezések lennének, akkor lehet lopásról papolni, de addig míg kényszerítik az embert, hogy csaljon, addig nem lehet mást várni..."
    Hát ez piszok jó XD hálás vagyok amiért ilyen hosszú idő után ilyen jót nevethettem :D
    Ezt kiemelném:"addig míg kényszerítik az embert, hogy csaljon"
    Kérlek fejtsd ki bővebben XD"


    Példának okaként most rugaszkodj el a viruális világtól és a valós életben nézz körül, írtam példát a nyugdíjazással, de itt van az elbaltázott szociális politika is...és még ezer példát fellehetne hozni...

    További jó nevetést, szórakozást kívánok, egy problémát több szemszögből is vizsgálni kell, és itt a baj, hogy a problémákat "a csak az én érdekeimet" képviselve vizsgálom, hiába vagyok valamiben jó és akarom értékesíteni fizikai vagy szellemi javamat, ha a vásárló réteg szegény mint a templom egere, akkor nem tudom kinek eladni...de ha a szegény betudja szerezni ingyen akkor meg is teszi úgy, hogy közben a légynek sem árt fizikailag....ugye tudsz iróniát érteni, a rendszerben van a baj, alkalmazkodni kell a megváltozott piaci szokásokhoz, nem leragadni egy ponton mert abból csak nekem származik profit lehúzva a alkotót is....