• BlackRose
    #11
    Ez persze csak akkor feltételezhető, ha a követkző OS csak kozmetikus fejlődést hoz, ha valódi fejlődésről van szó akkor minden következő verzió használhatatlanná teszi az elődöt egy modern IT rendszerben... a baj éppen ott van, hogy mennyire tudják a cégek kihasználni ezeket az új technológiákat? Mennyire van szükségük nagyobb teljesítményre, nagyobb biztonságra és az új tulajdonságokra (features)? Ha ez nincs meg akkor minegy, hogy mit használunk, ha én csak egy paraszt Matyi vagyok a harctéren akkor telyesen felesleges, hogy a kezembe tegyenek egy Berrett M82A1-t amikor még a bayi AK-47-el sem tudok lőnni, viszont ha mesterlövész vagyok akkor egy pillanatig sem merül fenn bennem a kérdés, hogy a Berrett M82A1 az amivel sokkal de sokkal nagyobb eredményeket érek majd el. Tehát ami fontos, maga a cégek üzleti és termelési folyamata, képesek e azt lebonyolítani a régi technológiákkal mert a folyamatuk régi és elavúlt vagy szükségük van az újabb technológiákra. A gond az, hogy legtöbb cégnél a számítógép csak egy fenszi irógép és semmi más.