cect i9
  • precision
    #23
    csak ultraröviden

    a multitouch arra jó, hogy egyszerre több ponton érzékeli az érintést... marha egyszerüen lehet zoomolni vele, és navigálni, amit a villámgyors oprendszer és kezelőfelület 100%- ig támogat
    a vnc kliens arra jó, hogy bárhonnan be tudok jelentkezni az otthoni gépemre, és pl elindítani egy torrentet, hogy mire hazaérek leérjen egy sorozat rész... tényleg hasztalan, áh, ez már sátánizmus ilyet csinálni
    a youtube letöltő app arra jó (lol), hogy letöltsem youtuberól azokat a videokat amik tetszenek, 8 gigán bőven van hely az ilyen 20-30 megás videokra... most jöhetsz azzal, hogy ilyen "kis" kijelzőn (ami a valóságban hatalmas, és a felbontása is jó) minek nézek én videokat... de erre én meg azt mondom, hogy neked kisebb kijelzőn a TÉVÉZÉS jelenti a hasznos funkciót, no comment
    google earth minek? érdekesség. amúgy értem én a logikát. amit a te telefonod nem tud, az useless, ok.
    a 15000 appból 10% useless, a többi nem, a kínai csodamobilra 0 custom program van, csudijó
    a hangszerek megint csak érdekesség, a gitár hangoló viszont nem... képzeld el hogy az iphone mikrofonja elég érzékeny ahhoz, hogy ilyen 50 dolcsis hangoló készülékeket odaverjen... ha nem hiszed el, olvass reviewkat róla, az appstoreban is ezrével vannak kommentek, és tényleg hihetetlen érzékeny, pontosan be tudom vele hangonli a gitáromat... ha ez neked useless akkor azt jelenti hogy nincs gitárod, ami nem az iphone gondja
    vízmérték szintén érdekesség, useless kategória, szemléltetve az iphoneban rejlő lehetőségeket
    a javara meg annyit, hogy az általam felsorolt programok közül egyik sem java alapú, ez a lényeg... hanem az osx sdk alapok nyugszik, egy komplett operációs rendszer van alatta... u know, osx, nem kis név az oprendszereknél
    bezzeg a kínai mtk az jobb ám... rohadtul :)

    off vége.