• B0nFire
    #7
    Pont az iwiw az az oldal, amit sokan csak szemetelésre, meg ingyenreklámra szeretnek használni. Főleg amióta klubok is alakulhatnak. Így aztán olyan is küldhet nekem levélszemetet, akit nem is ismerek, mindössze egy klub kapcsol össze minket. Legnagyobb sajnálatomra így minden létező klubomat szépen sorban kilőttem, miután az iwiw legénysége azt válaszolta, hogy nem áll módjukban a spamelést nyomon követni vagy büntetni. A legközelebbi az lesz, hogy az egész accountot fogom törölni, és kész. Akivel napi kapcsolatban vagyok, úgyis el tud érni, akivel meg nem, azt nem is érdeklem.

    Jó a közösségi oldal - ahogy ezt már máshol is leírtam -, annak, akinél csak most kötötték be az internetet, és valahonnan el akar indulni. Annak is kell egy közösség, ahol nem érzi magát "egyedül". De egy bizonyos idő után ezen tovább kell lépni. Általában az emberek nagy része egy idő után megtalálja az érdeklődésének megfelelő helyet/helyeket. Tehát a közösségi oldal ugródeszka. Aki viszont huzamosabb ideig ott ragad, hát... talán neki mégsem való az internet.