• FefeeX
    #129
    Hát bezony azért ez messze nem az átlag... Sajnos abba a hibába estél mint már többen is, hogy nálad összegyűlt egy márkából 2 "hibás" példány --> ezért az egész cég szar.
    Egyrészt az ASUS sokáig betonbiztos lapokat adott el - sokáig a Gigabyte-tal volt sok probléma, ez most megfordult. Az MSI-ről tudnék mit mesélni, én velük szívtam meg többszörösen, csak nem vonok le messzemenő következtetést (pedig nem 2 hanem 5 hardverem volt belőle)

    "ugyan azok a cuccok vannak benn mint más márkáknál" -- pont hogy nem. amiben ugyanazok vannak, azoknak az ára is ugyanolyan. Notebooknál ASUS kifejezetten jó kategória, olcsóbb mint a felső kategória (Lenovo, IBM, HP, Dell, Sony) de van olyan megbízható, sőt, van amelyiknél megbízhatóbb... Csak pár tesztet kell olvasnod, vagy vásárlói véleményeket...

    Eddig egyébként még nem láttam olyan céget, ami ne zakózott volna 1-2 termékével, hozzád ezek jutottak, így jártál. Ne vegyél ASUSt, ezzel nincs is probléma, de ne oktass arról, amiben csak amatőr szinten vagy otthon...