• fecg21
    #44
    Ez egész egyszerűen nevetséges, ilyen alapon szedjék ki a Media playert és a paint programot. Az IE amúgyis nagyon rá van épülve a windows-ra, persze ki lehet szedni. De ha én vásárolok egy eredeti windows OS-t, akkor az legyen teljes értékű. Amúgy nem hiszem hogy az IE nélkül esetleg olcsóbb lesz a Windows.


    Mielött bárki nekem esne elmondanám hogy Firefox-ot használok. Ezt már más fórumokon is elmondtam, de itt is elmondom: Hiába van fönt a gépen alapból az IE, ha nekem a konkurencia például- Firefox , jobb, biztonságosabb és gyorsabb böngészést tud nyújtani, akkor azt használom, és nem az IE-t.
    Úgy is mondhatnám hogy az IE benne van a ház árában. De ha nekem nem kell akkor nem használom, ez ilyen egyszerű.


    Ja és a jogvédőknek pedig körülbelül 15 évvel ezelött kellett volna ezt meglépniük, mert odáig jutottunk hogy a Microsoft kinyírta a konkurenciát, ugyanis mindent winfos-ra írnak.Úgyhogy nincs itt semmilyen verseny! Hogy miért? Azért mert MI FELHASZNÁLÓK EZT ÍGY AKARTUK. Persze az utolsó mondat elég durva, de így van!