• roliika
    #18
    Szintén kancsal vagyok..és kifelé...meg is műtöttek, de mivel ez ritka jelenség, nem is sikerült igazából...viszont nagyobb a periférikus látásom. Mellesleg papíron jobb a 3D érzékem az átlagnál..aztmondják jól tudok ilyeneket rajzolni...persze mert nekem az is ugyanolyan 2D mint bármi más.

    Kicsit elszomorított gyerekkoromban mikor voltak ezek a Donald kacsa 3D képek és semmitsem láttam belőle. :(

    Pár hónapja voltam 3D Imax moziban...ott volt pár effekt amit nem tudom hogy hogyan de tényleg úgy láttam mintha kijött volna a képernyőről..vászonból.

    A hagyományos hologramokat sem látom igazán 3D-ben, csak azt látom, hogy mozog, vagyis azért ad egyfajta 3D érzetet...de nem tudomm ilyen lehet a valós 3D.

    Szokták mondani, hogy aki nem lát 3D ben annak nincs mélység távolság érzete. Na ez úgy hülyeség ahogy van. Ugyanis az arányok változásából érzékeljük mi a mélységet..ugyanúgy szédülünk, ugyanúgy látjuk ha valami messze van vagy közel. A fel nem használt 3D kapacitást másra használjuk fel. ;) :D