• mousee
    #96
    Érdekesnek ígérkezik ez a win7. Rengeteg tesztet olvastam róla, és idáig kimondottan tetszik. Ha sikerül iszonyat villámgyorsra optimalizálni, akkor ez lesz az a windows, amit meg is veszek :)

    Igazából szerintem a vistának kellett volna ilyennek lennie (rengeteg jó ötlet, de sajna a pocsék optimalizálás miatt használhatatlan volt nekem). Röhej, hogy a wow, amivel játszogatok, gyorsabban fut wine-al ubi alatt, mint vistán, sőt -igaz itt elenyésző a difi- mint az XP-n.

    Vistával csúnyát szívtak, de most azokból a hibákból tanulva csinálják a win7-et, ami nagyon jónak ígérkezik.

    És egy kis off:
    Kedves vajon kiki! Én nem akarok beleszólni a nézeteidbe, de az, hogy kalóz XP-t hirdetsz, és amilyen marhaságokat nyomatsz a linux-al (meg amúgy mindennel) kapcsolatban, azzal iszonyatos módon leégeted magad, mint az opensource közösséget, szóval pls, vegyél vissza picit. Egy HSZ-be is le lehet írni, hogy mit gondolsz, nem kell egymás után 4-5-be vastagon kiemelve, villogva, aláhúzva stb megerősíteni. Megértjük elsőre is.

    ThX