• UT5RGHV
    #4169
    Ez T-Mobile internettel (mobil net) foglalkozó fórum. Én nem tudom rá a választ mert mobil netem van ami meg máshogy működik mint egy ADSL. Tedd fel a problémádat más topicban, ahol ADSL nettel foglalkoznak, ott többen fognak válaszolni.

    Nekem is lenne egy problémám hátha valaki is így jár, vagy csak én vagyok ilyen szerencsés: amikor le vagyok lassítva (128kbps), és például töltök le bárhonnan, vagy csak simán egybefüggően böngészek, tehát a lényeg hogy amikor folyamatosan generálok adatforgalmat bármivel, akkor a netem 2-3 perc után meghal úgy, hogy ledob mindenhonnan ahol online vagyok (pl facebook chat, xfire, mini alkalmazás, online játék és minden), és az összes alkalmazás is aminek kell a net, "no connection" üzenettel megáll. Tehát nincs semmi adatforgalmam néhány percig, de NEM szakad meg a net. Aztán ha hagyom ezalatt nyugton szintén pár percig, újra vissza jön a csodálatos 128kbps, de ha ismét folyamatosan generálok adatforgalmat pár percig, ismét ezt csinálja előlről. Így nem lehet semmit csinálni evvel a szarral. És ez mindíg CSAK akkor van, amikor le vagyok korlátozva, ha nem vagyok, akkor jól működik. Mindíg van valami baja ennek a szar netnek, már unom, és mindíg a T-Mobil hálózata miatt (gép, modem, térerő stb hibátlan).

    Tehát másnak is van ilyen problémája, vagy az az átjátszó torony a szar amire kapcsolódik a modemem, vagy az egész T ?