• 012345678901234
    #4156
    Valaki tudja hol találok legfrissebb firmware-t a Huawei E176-omhoz? A dc-files.com -on lévő, régebbi annál, mint ami most épp a modememen van, szóval az az oldal nem jó.

    Jelenleg a 11.126.08.03.74 -es FW van rajta a modememen. Találtam egy "firm-E17XUpdate_11.415.05.03.00.B409" FW-t, és állítólag ez jó E176-hoz is, úgy szerepel neten mindenhol, de nekem nem működik a frissítés. Tehát amikor már végignyomkodtam a telepítőben a dolgokat, és kezdené frissíteni, akkor kér egy MasterCode-ot, amit én be is írtam, egy programmal kiszámoltam, beírtam, és elkezdte frissíteni, a led villogott, aztán már az eleján hibával leállt, hogy "installer doesn't work... bla bla", sajnos nem olvastam el mi volt a teljes szöveg, mert megilyedtem hogy tönkretettem a modemet. De szerencsére hibátlanul működik!

    Vista SP2-m van. Evvel lehet frissíteni, mert a dashboard-ot sikeresen rányomtam, és frissítettem egy E220-as modem FW-jét is sikeresen, tehát az op. rendszer jó hozzá.

    Valakinek van valami ötlete? Szeretném rátenni a legfrissebb FW-t a E176-omra! Keresgéltem neten, de nem próbálkozok inkább, még tönkre vágom a modemet...