Arrested Development / Ítélet: Család (TV)
  • theone91
    #1
    [apro]Először is, nem igazán találtam topikot a sorozattal kapcsolatban, vagyis nyugodtan csukható ha már van.[/apro]

    A történet egy családról szól aki elvesztette vagyonát, és a saját vállalatukba próbálnak egy kis életet lehelni, vagyis inkább Michael, a család mindenese, tehercipelője. Az alaptörténetet a FOX nem hagyta teljesen kibontakozni, ám a sorozat a nagyon gyér nézetség (a kritikusok legtöbbje viszont imádta) mellet is megélt három évadot. Szomorú, hogy a FOX a törlés mellet döntött, és hogy a sorozat átvételével kapcsolatos pletykákból nem lett semmi (én pedig szégyellem magam amiért csak a magyar Comedy Central-launch óta követem figyelemmel a műsort... :]).

    Megjegyezném továbbá, hogy a sorozat egy kicsit, egy dokumentumfilm hatását kelti, a folyamatos narrálásnak, és a képivilágnak köszönthetően...

    Szinte 100%, hogy jön a mozifilm, hiszen a szereplőgárda és a készítők már aláírták a szerződést, már csak a stúdió (20th Century Fox) kell a forgatás elkezdéséhez.

    És a komment végére egy remek fan-videó.