Salvia másnéven Látnokzsálya hatásai, adás-vétel, élménybeszámoló, palánták stb.
  • Morphin
    #143
    én 25g-t vettem 2500ért asszem, de volt régen 25g 2000ért is a zöld paradicsomban, most 2500ott is asszem...

    amugy van egy storym a zöld paradicsomról^^
    abszolut nem vagyok sem füves,se semmilyen droggal nem éltem még,csakhogy tudjátok az előéletem...
    szal haverral megyünk a nagy gettoban a zöld paradicsomhoz.benyitok,mindenhol pipák,szárítók,kis sátor^^ mondom ez lesz az.kérdem a srácot h akkor van-e salvia divinorum. mondja igen,szokott lenni de most nincs.kérdem mikor lesz.mondja h nemtudja.de mondom ugy mégis.hát ő ezt így nemtudja megmondani mert az elosztók totál kész vannak mindig,és ritkán informálják a szállítókat(mondom magamban, szakmai ártalom^^) na kérdem nem-e tud vmi jó helyet.ááá de épp tud.kérdi h tudom-e hol van a ZöldErdő.mondom röhögve(a név miatt) h nem.ááá simán megtalálom,kálvinon leszállok és üllőin séta egy kicsit.de kérdem most mégis mennyit.válasz : figy indulj el,elszívsz 1-2 cigit és ott vagy. (nem dohányzom,sőt ink. csak szivar,pipa) haverral röhögve jöttünk ki. mind1 a lényeg megtaláltuk a zölderdőt és megis vettem...de pipa nincs még. zöldparadicsomban vannak jók!!majd visszanézek,nagyon laza az eladósrác^^