• barr
    #137
    Én is hallottam már több helyről, viszont ettől függetlenül lehet urban legend. Állítólag ilyen a debreceni egyetmről kikerültekre is elhangzott anno, akkor keményítettek egy kicsit a képzésen. A mostani helyzet az hohy szvsz a debreceni képzés védjegye a logika (powered by Várterész tanárnő) és Pici személye. Mindketten hatalmas koponyák, viszont emberileg Juhász tanár úr az akit tisztelek is. Másrészt ő az aki nagyon nyitott a minőségi de gyakorlatorientált képzés felé, ő képviseli azt az irányvonalat hogy kézzelfogható és hasznos tudást adjon át a diákjai számára és emellett rengeteg céggel tart kapcsolatot, a Programozási technológiák előadásra tavaly külsős előadások is bekerültek,pl volt egy IT Service-szos DBA és egy azért erősen marketinges iBolt-os csóka. Mindemellett ha egyetemi és programozóképzésről van szó, állítólag a szegedi a legjobb(vannak iszonyatos jó jegyzeteik, szoktam is olvasgatni), utána az ELTE (szerintem ott már tényleg sok a matek, habár egyes terülteken minden bizonnyal iszonyatos hasznos lehet), utána a cívis város és végül Miskolc.BME ugye lecsúszik a listáról, mert ott konkrétan programozó képzés nincs,ha még aktuális a 2005ös helyzet:) Az előbbi lista szigorúan szubjektív, fősulikról nem tudok nyilatkozni.