• calibra83
    #190
    Na ezt a sok baromságot!Munkatársamnak 2 Toyota Priusa van, németből hozta be mindkettőt. Az elsőnek valamelyik cellája hibás volt, nem tudta kicserélni, drága lett volna neki a egy másik komplett aksi.Aksi helyett vett egy másik priust :)
    Az már jó volt, de a fogyasztása 7-7.5 liter (sztem a gyári adat egy nagy kamu), láttam is milyen átlagot ír ki...persze városban biztos jó.De olyan ez az automata motor indítás/töltés mint amilyen az automata váltó.Lehet jobban járnék, ha én magam határozhatnám meg mikor van szükség s töltésre meg az otto motorra.

    A Toyotát sem értem, miért csak 1.5-ös motort rakott bele, ugye nagyobb motornál nagyobb nyomaték(persze nem 3-4 ezres motor). Én legalább 1.6-ost vagy 1.8-ast raktam volna bele 16 szeleppel, ugyanis ezek kevesebbet esznek mint az 1.2-es 1.4-1.5-ös és 2.0-es benzinesek.

    példa:
    fateromnak 1.6-os(16v) G astrája van, övé 6.2 körül eszik.Havernak meg 1.2-es G van, azt pörgetni kell, hogy vigye azt a kasznit, megis eszik neki 8 litert.

    Bár nem biztos, hogy a valóságban minden úgy van ahogy le írtam, végül is ez saját vélemény,de lehet megköveztek érte:)