• Madve
    #24
    Hmmm... Nem tudom, hogy te hogy mérlegelszDe sok szempontot kihagyhattál talán a kinézetet kivéve. Csak alapvető hiőányosságok az iphone-al kapcsolatban:
    mms támogatása, bluetooth kapcsolat bármi mással ami nem iphone, integrált akku, amit te nem cserélhetsz, frissen vásárolt iphone el sem indul számítógép, és az arra telepített itunes nélkül, itunes szinkronizálja pl a névjegyeket az outlook-oddal még akkor is, ha kikapcsolod rajta. Nektek sikerült a névjegyeket előcsalni iphonnal a sim kártyáról? A google maps nagyon fasza, ha térképet akarok nézegetni, de wap vagy hálózat nélkül cseszhetem, és vezetés közben nem a legjobb választás, ha már beszélni sem tud. Tehát van gps benne, de így mondhatni minek? Gyalogosan ha eltévedek egy síma kereső segítségével is rá tudok keresni a térképen, hogy hol vagyok, ha bepötyögöm az utcanevet. Nincs benne kártyahely, ami még talán elnézhető neki. Ha megunsz egy zeneszámot, akkor hogy törlöd róla itunes nélkül? Miért van az, hogy ha youtube-os ikonnal indítom a youtube-ot, akkor meg tudom nézni a youtube flash-es videóit, de ha safarival megyek youtube-ra akkor kiírja hogy telepítenem kell a flash playert? Hogy lehet egyszerre több alkalmazást futtatni, és egyszerűen váltani közöttük? Miért van az, hogy az előbb felsorolt problémák nagy része már évekkel ezelőtt megoldott probléma az összes többi telefonnál, vagy nem is volt soha probléma? Mindezekre a telefon kamerája extra csúcs. Ilyen kamerát a többi gyártó már lassan csak az alsó kategóriájára rak. Gyakorlatilag a többi telefonhoz képest egy drága és buta majdnemhogy használhatatlan kődarab.(de csilivili és érintőképernyő van rajta) Kb mint a luxus mobilok arany külső 3310-es belső. Csak villantásra jó másra nem. Én személy szerint amikor gondolkodtam, hogy mire cserélek nem sokáig vacilláltam hogy iphone, vagy N95 8Gb legyen. Szerintem egyértelmű, hogy az utóbbit választottam.