• Kheller
    #25
    "az OSF egy alapítvány tehát nem keres semmit ígynincs is miből spozorálni"

    LOL, ez nagyon jóvolt
    Hirten a szintén non-profi mozilla alapitvány jutott eszembe, akik nem is olyan régen 66 milló dolláros bevételt csináltak egy évben: http://news.cnet.com/8301-13580_3-9802922-39.html

    Nyilván aki egy ekkora baromságot szentül hisz, annak nem nagyon lehet fogalma az ibm-ről vagy a sun-ról se, hogy hány milliárdot pumpálnak az opensource szekerébe. Utóbbi pl a müncheni csúnya linuxos bukást (sokéves késés, költségvetés többszörös túllépése, windows programokat képtelenek linuxosra cserélni, ezért a mai napig virtuális gépen futtatnak win-t sok desktopon) nem kevés ingyenmérnökkel próbálta kompenzálni, szoftverekről nem is beszélve.

    Szóval nyugodj bele az opensource-t pont ugyanúgy tolják pénzéhes multik mint a closed source-t és csak pár nagyonnaiv agymosott hiszi még mindig el a mögé rakott buta ideológiát. Amivel egyébként nekem semmi bajom, ahogy a hit gyülekezetével se vagy a scientológusokkal se, mindenki azzal butitja magát amivel akarja, a tények mindig tények maradnak.