• Csaba42
    #29
    Én bírom, amit beír (jókat szoktam röhögni rajtuk, bár néha van okosság is az irományaiban), még ha nagyon néha fel is húztam magam rajta. :) Bár nem hiszem, hogy néhány hír ezentúl azzal fog kezdődni, hogy "Ehhez a hírhez vajon kiki nem szólhat hozzá". XD

    Garrett27:
    ááá, tényleg nincs rasszizmus MO-n, csak mindenhol az lehet olvasni/hallani, hogy dögöljenek meg a dakoták, az öregek össze-vissza zsidónak (élvezet őket a buszon hallgatni), illetve magyar bántja a cigány (figyelem: fordítva már nem az!). Ez így jó, akinek meg nem, az egy demagóg idióta??? Na ez a BULLSHIT!

    Sanyix:
    "a tömegmédia bullshitjeinek feltétel nélküli beszopása nem utal gondolkodásra."
    És a neten olvasható faszságok és hazugságok szajkózása gondolkozásra utal? Vagy még mindig nem hiszed el (hiába támasztottam alá képekkel), hogy a hosts fájl csak admin jogokkal szerkeszthető, illetve a rendszerfájlok még admin joggal sem törölhetőek le a Windowsban, illetve admin jog nélkül egy bit sem írható a Windows rendszermappáiba?