Vajon meddig lesz elég egy általános nextgenes gép ?
  • Istencsászár
    #141
    A RACE az rFactor motorra épül, szóval szinte ugyan azt tudja, a többi már a Simbinen múlik, rFactornál meg a moddereken hogy milyen paramétereket adnak meg a fizikához, szóval motorilag ugyan az, egyes elemeiben meg túl is mutat rajta, hiszen a Simbin mindent kihoz belőle, amit lehet.

    Én már 10 éve szimezek, most is aktívan. Minden szimpet kipróbálok amit lehet, az iRacingot nem lehet, hiszen nincs demo, de az a játék nagggyon kis rétegnek készült, ami már nekem is sok... nekem az rFactor tökéletesen megfelel, meg néha egy kis LFS demózás.

    RBR konzolra is megjelent egy az egyben. Játszottam vele, de a rally nem az én stílusom, nézni szeretem, de játszani nem, amugy tudom hogy nehéz és hogy jó a az RBR, egy szakaszt sem tudtam benne végigmenni borulás nélkül:), de nem is erőltettem sosem, nem az én világom.

    Értem hogy az Arma milyen, azoknak csinálták akik ezt kedvelik, de ha már háborús játékra vágyok akkor CODozok:) vagy majd az OPF 2őt kipróbálom konzolon, no de ez az én izlésem.