• Molnibalage
    #8
    De ha egyszerűen nem éri meg nekik? A semmire elkölteni cirka 100'000 dollárt? Igen, kb. ilyen nagyságrenbe kerül oda, hogy egy pöttöm kis helyed legyen. Házilag is lehet ilyen bemutatót tartani. Meghívnak x érdeklődőt a fejlesztő cégek a saját előadójukba és ott prezentálnak. Ugyanaz a sötét szoba és ugyanaz a kivetítő, mint E3-on.

    1. Nem kell elutazniuk sehova a kiállítóknak az újságíró amúgy is utazik. Nem tökmidegy, hogy hova? Persze nem tud így elmenni mindehova, de mivel maga az egész kiállítás felesleges ez nem szempont. Ha valakit érdekel az prez. akkro küldjön oda saját újságírót az exluzív infóért. Ha nem, akkro elégdjen meg azzal amit a web ad.

    2. Otthon a demo úgyszólván ingyér van.

    3. A bejelentés meg nekem annyi, hogy van egy link egy honlapon. Nem érdekel, hogy E3-ról vagy a cég székházából teszik meg.

    4. A cég székhelyéről is lehet élő képet adni és legalább látod, hogy hol készült (mintha egy olyan fontos lenne....)

    Tudomásul kell venni, hogy változnak az idők. Szerinem semmiféle hangulata nincs ennek csak ha ott vagy, de szerintem te sem jártál még E3-on. Ja és a belépő is elég sokba fáj amennyire tudom.

    Szóval és nem siratom meg. Anekdotázni lehet róla ahogy a Ford T-mobilról is.