Cyberkamasz az Élet játékában - BenX
  • BB7
    #42
    Na! Először is köszönöm kulabá'nak, h. idekeveredtem! És, h. megnyitotta ezt a témát!
    Utálok mindig pontozni egy filmet! Minek? Mi értelme? Ha az mondom, h. 10/9 akk. megnézi valaki de ha azt, hogy 10/5 akk. nem?
    A filmről: A film azért fogott meg mert sajnos én is MMO függő vagyok/voltam. [most hagytam abba egy hirtelen esemény miatt]
    Sajnos nem egyszer tapasztaltam ezt az elzárt világot! Bár szerintem Ben ellentéte vagyok! Szinte mindenben! Érdekes, h. mégis magamra leltem benne! Maga a film [mivel Dráma] egész végig az ember érzelmeivel játszik és végig sírhatnékom van. De nagyon ügyesen mikor megvan a pont, hogy na most vége [kezdenék meghatódni], pont akkor jön egy zene vagy egy kisebb fordulat! Azért valahogy nem bírtam ki sírás nélkül és pont akkor hatódtam meg kellőképp mikor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kiderült, h. mégsem halt meg

    nemtudom miért!
    A vége szerintem gyönyörűen van bezárva és az ember lelkében egy megnyugvást ad! Happy End! Mert sok film! Tahó módon nem zárja le a szálat, és az emberben benne marad az a rossz érzés! Nem tudom máshogy kifejteni! De itt nagyon tetszett!