• strogg
    #50
    "majdcsak túlélik ezt valahogy a szűkös 1 milliárd emberrel akiket meg meggyőzött... :)
    És pesze ugyanez forditva, 100 emberből 99-et meg a linux nem tud sehogy se meggyőzni."
    világos, nem is flame szándékkal írtam amit írtam.

    Az is megértem a srácnál (nem védeni akarom becsszó), hogy eg wint kipróbálni legálisan nem nagyon tudsz. (tehát nem letöltöd, be a live cd, aztán sasolás), hanem súlyos pénzekbe kerül.

    Ha senki nincsen a környékeden aki "rizikózik" azzal, hogy vesz egyet (mert ugye jogkövetőek vagy vagy mi!) akkor maradnak a netes tesztek róla, ami szintén nem biztos, hoyg objektív. Az tuti, hogy akármilyen jó is a cikk, saját tapasztalatot nem helyetteít. (plán nem írja le, hogy a te vasadon működni fog-e, és ha igen hogyan.)

    Azzal viszont egytértek veled, hoyg a teljes elutasítás szűklátókörűség.
    Viszont el kell ismerni, hogy szűkösek a lehetősgeid, ha pontos információkat keresel az OS-ről, arról nem is beszélve, hogy szinte biztos, hogy anyagi áldozatot is fog tőled követelni win esetében.
    Én a vistánál is úgy voltam, hogy elolvastam róla mindent, aztán a sógorom gépén is megsasoltam. Ez minden.
    Igaz nem is fikázódom vista témakörben a fórumokon, beérem annyival, hogy engem nem érint a téma .)))