Igen, PC-re is jön!
  • kHares
    #296
    Itt van ez a topic, amit ír én is azt tapasztaltam. Olvastam ha átírod az ini-t és odaadsz neki egy másik fegyvert majd összejön neki minden anyag amit kért akkor az előtte meglévő fegyvert fejleszti a következő fokra. Amit meg te adtál neki elveszik, ez is azt mutatja a cuccok a fegyverekhez kellenek.

    Alá tudom támasztani ezt az állítást a saját Jorgen-emmel is. Adventurer a drága, kard + pajzs kombóval. Most kérte el az Imperator's sword-ot és van neki egy Auld Soulshield+1. Két darab eszközt használ mégis csak 3 tárgyat kér. Azt pedig a soulshieldhez mert az imperator cuccoknál nincs jobb. Az már más dolog hogy nem neki kellett volna adni a kardot de így jártam.
    A két kardos verziónál két egyforma kardot visel? Mert akkor valóban 3 tárgyat fog kérni csak dupla mennyiségben.

    Amúgy az ini átírás is azt mutatja hogy megpróbáltak letérni a konzolos dologról kicsit szabadabb rpg-be de nyilván nem volt idejük elfogadhatóan megcsinálni. Vagy bármi más ok, a lényeg hogy ott van. Ha mindenki mindent maxra fejlesztett érdemes lehet játszani egy kicsit a dolgok cseréjével.