• herlius
    #9
    vajon kiki, fogalmam sincs róla, hogy milyen munkakörben dolgozhatsz, de gratula, hogy van türelmed egy P2-sel szarozni. Én annak idején még 4-es PS-el kezdtem és az 5-ös kivételével mindegyikkel dolgoztam is. Nem sírom vissza azokat az időket. Sokmindent meg lehetett a régi verziókkal is csinálni, de legalább ugyanannyi dolgot nem, vagy csak többszörös munkaráfordítással. Most épp webdesignerként dolgozom és bizony nemegyszer megesik, hogy többszáz layer-es file-okkal kell dolgozzak. Emlékeim szerint a 6-os verziónak nem éppen erőssége a gyors layerrendezés, több layer egyszerre történő kijelölése, hogy csak a gyakorta használt dolgokat említsem. Most CS3-at használok és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Nem tökéletes progi ez sem, de sok időt és ideget spórolt meg már eddig is nekem. És... veszettül gyors. Biztos nem egy P2-esen, de egy alsó középkategórás gépen csodákra képes. Aki profi dolgokat akar alkotni, az megengedheti, hogy néha befektessen a felszerelésbe is egy keveset. Szerintem megéri.