Vadász MMO-t készítenek a Just Cause fejlesztői



FAQ - magyar oldal


  • Macropus Rufus
    #1769
    ennek a játéknak egy pozitívuma van: a grafika. Full-ra húzva nagyon szép. A többi meg erősen felejtős. Több mint 2 napnyi játék után (értsd több mint 48 óra) uninstall. Ma lett tele a hócipőm ezzel a szutyokkal. Aki ezt leprogramozta annak mondjuk nem ártott volna előtte anatómia órákat venni, ui. gerincen lőtt élőlény sehová nem fut, tüdőn lőtt meg nem fog még 1,86km-t futni. A fejbe lőtt állatok azonnal meghalnak stb. Ezek ebben a játékban ismeretlen dolgok. A vérző állatnak nem áll el a vérzése 500-600m alatt. Nem egy eset volt, hogy a láttam, hogy a vad jobbra megy a nyomok viszont balra mutattak ua. az állat jobbra volt ui. láttam. De a legidegesítőbb, hogy nincs mentés. Tehát ha a játékot a bázistól jó messze abba hagyod és kilépsz akkor a táborodtól kezdi újra, tehát a ismét gyalogolhatsz jó sokat, hogy ott folytasd ahol abba hagytad. Ez akár 20-30 perc is lehet. Tehát az én 48 órámból legalább 30 azzal ment el, hogy mászkálok. Ez egy sétaszimulátor aminek szép a grafikája. Szóval ha pontoznom kellene akkor 10 pontból max. 3-at kapna, de csak a grafika miatt. Mert az tényleg szép. A táj szépen van kidolgozva, még a felhők is mozognak, változik az időjárás stb. A vadászat része 0 pont.