• tyuklepes
    #42
    Köszönöm, hogy minden egyes szavaddal, mondatoddal, megnyilvánulásoddal alátámasztod azt, amit írtam a hőbörgésről, okoskodásról, nagyszájúságról. Lehet, hogy okos vagy, tájékozott, és marhára széles látókörű - emberileg meg egy nulla. A kedves, drága jó politikusainktól csak annyiban különbözöl, hogy ott vagy, ahol én is: a null-ponton, a sz*rban, sehol. De meg tudod magyarázni, ez dícséretes, Attól még leírtad magad, leülhetsz, elégtelen.

    Itt élek, ebben az országban, dolgozok reggeltől estig, mint a barom, fizetem az adót, meg még egy rakat ökörséget. Megpróbálom a lehetetlent: normálisan, felesleges stresszt elkerülve élni, olyanokkal foglalkozni, amik ellen tudok tenni - rendes lenni a családommal, haverokkal, normális környezetet teremteni, és elkerülni az általad annyira favorizált véresszájú fröcsögést, amit sikerrel eltanultál a 'bálványaidtól'. Igen, lehet, homokba dugom a fejem, de ennek (meg annak köszönhetően, hogy, mondjuk, nem bagózok) jóval tovább fogok élni, mert nem üt meg a guta, ha Orbánt/Gyurcsányt vagy hasonló alakot látok. És hiszem azt, ha más is így cselekedne, elkezdődne egy szebb jövő.