• Narxis
    #32
    Jaaaaaaaaaaj de demagóg. Én is úgy kezdtem anno Firefoxot használni, hogy ajánlotta haverom, azért mert olyan hülye voltam a számítástechnikához, hogy azt se tudtam mi az a böngésző. "Vót internyet ekszpórer" aztán jó van. Persze már akkor hiányzott egy csomó olyan dolog ami Firefoxban volt. Konkrétan a 6-os IE-ről és az 1.x vagy 2-es Fox-ról beszélek. Aztán használtam Firefoxot, mondom ez baromi jó, egy csomó mindent meg tudok vele csinálni amit IE-ben a mai napig nem(pl. kitörölni honlap címeket úgy, hogy némelyek megmaradjanak a legördülő url bar-ban). Ha szar lett volna akkor megmondom haveromnak, hogy nem kell. Aki úgy használ egy böngészőt, hogy az nem tetszik neki, "nem esik kézre" csak azért használja mert haver ajánlotta az egy nagyon-nagyon elhanyagolható %. A Firefox marketingje lehet agresszív de még össze se hasonlítható az MS lépésével terjesztési módszerével. Az Operanal meg sajnálják a pénzt 1-2 marketinges emberkére, meg is van az eredménye. Egy jó böngésző 1-2% használtsággal...