• IMYke2.0.0.0
    #30
    Lám-lám: azért egy fikázó csak bekerült a kivételesen sok jó, kellemes hangvételű hozzászólás közé.
    A Riddick-téma örök kedvencem.
    1. A "Pitch Black" és a "The Chroncles of Riddick" angol változatához készítettem filmfeliratot.
    2. A "The Chronicles of Riddick: Escape from the Butcher Bay" c. játékot én honosítottam.
    S azt kell mondjam:
    - legyen bármilyen "ZS" kategóriásnak elkönyvelve, én az összes folytatást szívesen várom, filmen és játékban egyaránt!
    - az alapsztori [Pitch Black] már Amerikában is csak C kategóriás, azaz VHS változatban debütált. S most kapaszkodni [igaz]: akkora sikere lett a tékákban, és a hobby mozikban odakinn, hogy egyszerűen rá kellett eszméljenek a viszonteladók és később a Warner is, hogy ezt a filmet muszáj kiadni mozi kópiában és DVD-n!
    - a Pitch Black írásakor is a sikertől tették függővé a folytatást, mert bár már akkor is 3 résszel gondolkodtak [a játék sem a Mészáros Öbölben játszódott volna!], de a kezdeti bukás visszavetette őket.
    - az Alien-sorozat [direkt nem az AvsP-t írtam] óta ez az egyetlen JÓL MEGÍRT hátterű film, semmi hókusz-pókusz, hanem nyers, bátor fikció.
    - Vin Diesel pedig jogosan, és bátran vállalta a produceri szerepkört a 2., igazi mozifilmhez.
    - A film végi mondatról pedig könyvet lehetne írni: már, ha valaki veszi a fáradtságot, és a képi világ mögé néz...