• berserk87
    #9
    Tény hogy nem túl sok igazán jó sorozat van(sajnos), de azért tudok kapásból mondani párat amivel fel se veheti a versenyt a Sarah Connor Chronicles pl.:Róma, elit alakulat, Dexter, Heroes, 24, Lost, Maffiózók, Day break, Jericho.
    Az első két része teljesen röhejes volt. Az időutazás teljesen értelmetlen volt, először telejesen normálisnak(embernek) tűnt a 2 teminátor, de miután kiderült kik is ők valójában, elkezdtek búgó hangot kiadni, gépszerűen forgatni a fejüket,:DD meg a csajszi szinte elfelejtett beszélni. Azt hittem, hogy csak az első részt rontották el, ezért megnéztem a másodikat is, de az ugyanolyan f*s volt. Szerintem az az ötletszegénységüket mutatja, hogy az alaptörténet nem változott semmit se a T2 óta(küldenek a jövőből egy jó terminátort meg egy gonoszat). Ezért nálam 10/2 az értékelése ennek, ilyen idgesítően pocsék sorozatot rég nem láttam. Remélem, hogy valamelyest fejlődtek a sorozat 2. része óta, de őszintén megvalva kétlem. Mindjárt megnézem, hogy nem Uwe Boll rendezte-e :DDD