• Kornan
    #27
    Hát ha ez mind igaz lenne,akkor lehet ,hogy egyetértenék a maffiakormánnyal.Egy része igaz szerintem ,de azért van benne ellenzéki propaganda vagy feltételezéseken alapuló állítás.Pl sikkasztások,csalások vannak ,de nem biztos ,hogy mind a kormányhoz köthető,esetleg nem az egész kormányhoz.A szólásszabadságot mindenhol korlátozzák,ha az egyes embereket és népcsoportokat alapvetően sért.Ez egy bizonyos pontig ok,hogy mi ez a pont azt mindenki döntse el maga. Pl csinálok egy honlapot,hogy xy egy mocsk*s szem*tl*da,b*zi,pedig csak megharagudtam rá ,akkor azt szerintem úgy helyénvaló ha megszüntetik.
    Beleszólásod meg szerintem van,csak nem könnyű véghezvinni.Pl ha aláírást gyűjtesz valamilyen kérdésben ,akkor elvileg érvényesítheted az akaratodat,vagy szakértőnek tanulsz és reménykedsz ,hogy figyelembe vesznek,stb....Az első pontodra nem tudok mit mondani,mert nem tudom ki kinek a rokona és ismerőse,de szerintem pl ez erősen feltételezésen alapul,ami attól még lehet igaz.A felelősségvonás is szerintem csak részben lehet igaz,mert nem egyszer kellett lemondania néhány közszereplőnek.
    De ez csak a véleményem volt,nem vagyok 100% benne ,hogy igazam van és szerintem csak nagyon kevés(túl kevés) ember lehet 100% biztos ha magyar politikáról van szó.És itt jön képbe az idézeted első mondata,ami természetesen nem igaz minden esetben,de ide pont passzol.Sok minden amit mondasz szerintem nem tény,de talán egy része igaz.