• CybM
    #19
    Koszi az infokat!
    haat, meg mindig vacilalok, arban nagyon jo, 73e Ft jo ar ilyen gepert, es mikor ideer majd az FZ28 100e korul lesz.
    Viszont!
    Pananal kozel sem ilyen eros a kromatikus aberracio, neztem a tesztkepeket, valaki talan irta is hogy Pana ilyen teren a legjobb. Nincsenek ilyen merteku torzitasok a lencsenel, pl H50-nel a szeles latoszognel ez a hordodeformacio baromi feltuno, ahogy neztem 1-2 kepet. A 18x zoom nem erdekel, 15x os boven eleg, nekem a H2-esem 12x-ese is boven eleg volt.
    Bar teny hogy 1/4000sec-e is tud, a pana csak 1/2000-et de van benne sport mod, amiben ugye elore szamolja hogy hova esik a mozgo targy igy az is jol dolgozik, lattam rola videot (azt hiszem 1ebkent hogy sonyban is benne van ez, mintha olvastam volna.) EVF-et eros napfenyben hasznalom csak, es a pananal sem jobb ahogy neztem, viszont a pana LCD-je is brutalis allitolag! szoval nagyot leptek elore ott. Annyi hogy a sony javara lehet irni hogy kiforgathato, szerintem ez nagy 5let volt toluk.
    A kepeid jok, de ilyen picibe persze hogy nem olyan feltunoek ezek a hibak, meg gondolom kapnak 1 kis photoshopot is.
    Video hogy nem HD sonynal nem baj, en szeretek videozni is, szoval szamit, de miutan neztem az autozoomot video kozben pananal, ami szornyu voolt az en sony h2-esemhez merve is, no comment.
    viszont kepminosegre a tesztek a panakat hozzak ki a legjobbra :| amiben benne van persze az hogy nincs olyan merteku kromatikus zaj, plussz hordo torzitas, mert a sonynak szep kepe van 1ebkent. meg varok.... :\