• CybM
    #13
    en neztem rola teszteket kulfoldi oldalakon, de a pixinfon is van 1. Szemezgetek a keszulekkel, mert nekem nagyon tetszik es jo az ara, bar van par dolog ami igencsak ellene szol, es ezert inkabb megprobalok kivarni >> Panasonic DMC-fz28. Nekem anno DSC-h2-esem volt, en mar attol is oda voltam meg vissza, pedig osszehasonlitottam a kepeket koztuk, es hat h50-messze szebbet keszit.

    amiket en olvastam rola es nem igazan tetszik:
    kromatikus aberracio, a kepeken eleg csunyan elojott (nagy kontrasztu atmeneteknel jelenik meg 10pixel hiba is elofurdult, szep kek elszinezodes :D, makronal azert zavaroan nez ki :\)

    Telenel, a sarkak elegge lathato modon sotetebbek :(

    en a kezelofelulettel megbekelnek szerintem, meg a kis aksi elettartammal (300kep nem nagyszam, a konkurencianal 400 felettiek vannak, h50-nel meres alapjan 270-290volt). Tavoli zoom "lassucska", es raw-t sajnos nem tud menteni, ejj ejj...
    kb ennyi jut eszembe, viszont jo lenne ha valaki akinek ilyenje van irna ezekrol a dolgokrol, es nem elfogultan mert neki ilyenje van....azt megkoszonnem!

    jah es valoban gaz az EVF minosege? H2-ben sem mondom hogy nagyon szupi volt, de az pl elfogadhato volt, szerintem nem veszes, mondjuk ezt meg tom nezni a MM-ben :D de ha van info johet!