• winnie
    #23
    "hihetetlen vagy.. Justil a behalast a minosegre ertette nem a profitra, ez evidens."

    elhiszem én, de akkor ő lenne a nagy hollywood-szakértő, ha jól értem.

    "Meg miert kene neki tobb filmet neznie mint neked??"

    nem kell, isten ments, hogy valaki olyan hülye legyen. csak nekem az jött le, hogy nem néz hollywoodi filmeket, így fogalma sincs hollywoodról.

    "kovetkezo, de nem, nemigazan lattam az utobbi 2evben jo filmet Holly-bol."

    de ezt mondom. néha nézel és nem láttál jót. tiszta sor. no, de ez hollywood hibája? vagy a tiéd, hogy rosszul választasz

    én sokat nézek, sok sz*rt látok és kevesebb jót. de a kevés jóból simán kijön heti 1-2 jó film - annak, aki nem akarja a szarokat is végigszenvedni. és, ha valaki csak azokat nézi meg, akkor istenítené hollywoodot, hogy milyen jó. az is butaság lenne, persze.

    ergó baromság, hogy hollywood így meg úgy, rossz meg jó. azt csinálják, ami a közönségnek kell. akárcsak a japánok. ott is hollywood uralkodik a moziban meg az élőszereplős hazai romantikus komédiák. anime alig van. moziban.

    "Regebben a sztori joval fontosabb volt mint az effektkavalkad."

    hát, nem tudom. az utóbbi hónapban minimum 10 erős filmet láttam, de egyikben sem volt effekt. vagy most a hollywoodi nagyköltségvetésű közönségfilmekről van szó? mert, ha igen, akkor ezt mondjátok.