• b4dluckboy
    #33
    Szerintem semmi meglepő nincs abban, hogy sokkal többen töltötték le torrentről,mint az eredeti forrásról. A régi jól bevált módszert használták.
    Hogy Stirmer és Ferrer vitájához is hozzászóljak: Szerintem nem szabadna így elmenni a mási irányzat kritizálásába. Én személy szerint szinte minden zenei irányzatban megtalálom azt ami tetszik(kivételek vannak,lásd magyarországi pop csodák,és mulatós társaik.) Tény,hogy talán több bonyolultabb mintát találunk a rock/metal zenékben mint az elektronikusban,de a zene élvezhetősége nem az összetettségével egyenes arányával nő. Én pl. szeretek leülni a gép elé,berakni winampba egy Zabiela mixet és hagyni, hogy kikapcsolódjon az agyam. De ha kocsmázni megyek akkor ott ne szóljon elektronikus zene. Ott szóljon rock,blues vagy jazz:). Attól,hogy a legó működési elvét könnyebb megérteni mint a rubik kockáét még mindkettő jó játék. :) És ha belegondolunk,akkor bizony a rock/metál irányzatokhoz is elég sokat ad hozzá az elektromos gitár,illetve ezek a zenei műfajokban is egyre nehezebb igazi gyöngyszemekre bukkanni(ezúton max. respect pl. Rhapsodynak,náluk biztos vagyok,hogy ha Mozartot vagy Shopent kéne játszaniuk akkor is vennék az akadályt.) A lényeg szerintem azon van,hogy mind az elektronikus zene,mind a rock/metal nincs leerőltetve a torkodon. Ha tetszik tudod hol találod, és nem kell mindennap akaratlanul azzal szembesülnöd amit utálsz,ellentétben pl. a magyar pop "előadókkal"...úgyhogy egyesítsük erőinket!!:D(sry ha kicsit hosszú lett)