• Ferrer
    #30
    A Tiestót azért hoztam fel, mert azt is koncertnek hívták. Szerintem egyáltlaán nem koncert, de jobb nevet nem tudtak neki kitalálni, meg különben is, olyan elegánsan hathat az, hogy koncert. Valójában nem csinált mást, csak piszkálgatta a cd-lemezjátszóit, de én pl. hallottam olyat is, hogy az egészet otthon megcsinálta. Egyébként Tiesto igazán nem csinált nagy zenét.

    "Szóval szerinted a gitározáshoz, doboláshoz nem kell pontosság, ritmusérzék?
    Akkor maradj is csak a tucc-tucc zenéidnél!"

    Hah, ez ALAP, az összes többihez is kell, de azért egy elektronikus munkánál sokkal összetettebb a munka, mert szinti paramétereket kell "tvíkelni", meg ezeket automatizálni. De egyébként meg mi a bajod a tüctüccel, úgy mégis? Lehet, hogy némelyik tüctücc zenész jobban ért a zenéhez, mint egy néhány suttyó "gitárt veszek a kezembe és én vagyok sinatra" fekete garázspatkány. Kíváncsi lennék, hova lenne ezeknek a hülye metálos paréjoknak a nagy pofája, ha megpróbálkoznának azzal a feladattal, hogy csináljanak egy ütős diszkó-pop számot, az egyszerű közönségnek. (Tehát nem azoknak, akiknek a "zene az életük" vagy ők a gitár valóságos szexrabszolgái és alá vannak rendelve óistenem) Na ugye, nem is olyan könnyű, na de *mi vagyunk a hokk, mi vagyunk az élet tüdüdüdűűűűű düttűűűűű