• TPinter
    #3
    Mint ilyen helyen is tevekenykedo (uzemeltetesert reszben felelos szemely) reszben szomorunak tartom reszben total megertem a dolgot.
    A kornyezetemben is van olyan hely, ami mar jo ideje nincs nyitva vagy nyitva is van meg nem is... Mig mi szepen betartjuk a szerzodesben foglaltakat, s a vegen meg sokan minket neznek hulyenek...
    Az igaz, h az otthoni Internet hasznalat egyre jobban terjed, de ne feletkezzunk meg nehany dologrol... Sokan vannak, ahol mondjuk otthonra nem eri meg elofizetni, mert a gyerek hetente max 1-2-4 napot van otthon... Ez alatt amit kell neki net bejon pl hozzank, par szaz forintbol megussza, hetkozben koleszban, iskolaban stb hozza fer... Szulok esetleg nem is akarnak... Stb...
    Ezen kivul ezen helyeken nem csak a net van, hanem fenymasolas, nyomtatas, foto nyomtatas, stb. Sot kis telepulesen, mint pl nalunk is, reszben a fiatalok gyulekezohelyeve is valtunk... Kis telepulesen nem biztos, h van kavezo, meg nem tudom meg mik, lehet csak az ilyen helyek meg a kocsma stb. Mi is a jobb? Ilyen helyen legyen a gyerek, fiatal vagy inkabb csak a kocsma? Szerintem ez sok retu, dolog, aki nincs benn, nem biztos, h atlatja az egeszet... De az teny, ahol nem hasznaljak, ott inkabb szereljek le... De ezt kibovitenem azzal, h ahol hasznaljak oda at lehetne csoportositani az igy vissza kerulo eszkozoket...