• cateran
    #26
    off
    1,5 honapig? megelemelem a kalapom elotted (es mindazok elott akik ilyesmit csinalnak,komolyan nem ironizalva,gunyolodva) 1x probaltam,4 percig birtam,de azonnal lattam,hogy ez nem nekem valo,ebbe bele lehet orulni....Persze aki sosem csinalta,annak nem tunik neheznek es esetleg lenezoen nyilatkozik a szalagmunkat vegzokrol...hat javaslom minden magasan kvalifikalt emberkenek, ugyan probalja ki 1x(a koltoztetes es kiszallitas utana maga volt a mennyorszag:D)
    on

    A feluletes kapcsolatokert nem lehet csak az informatikai fejlodes a ludas! Az elidegenedes, szabadidohiany szvsz masra vezetheto vissza.
    A tobb dologra valo koncentralasban pedig ugy tudom anok jobbak (bar a ferfiak is -pl en is es paran az ismeroseim kozt- konnyen tudnak 2-3-4 dologra figyelni egyszerre,az mas kerdes hogy milyen hatasfokkal
    Archkoven: Nyilvan a 4 fal kozott voltal, hogy nem hallottal a virtualis vilagok terhoditasarol,ami nyilvanvalo jele annak, hogy az emberek egyre inkabb a virtualis baratkozast valasztjak a valodi helyett(lasd Second Life es bizony WoW es tsai) Kar hogy a szuleid es nagyszuleid nem meseltek arrol,hogy kocsma mar akkor is volt mint szorakozas (nyilvan arrafele nem volt...)illetve az ertekrend mas volt regebben(bar 1 friss hazas 1 gyerekkel is eppenseggel jo esellyel reggeltol-estig huzza az igat...persze fugg az egzisztenciajatol,milliomosok elonyben:D)