• OrioN the S
    #4136
    Nah en itt unneplem a szulinapomat sztem.


    Snag, The Sunshepherd - Realities Albumbemutató Party


    Kedves Mindenki!

    Sok várakozás után végre teljesült az álmom, lett hivatalosan kiadott, csakis saját muzsikákból álló saját albumom, mely az ausztrál Psydoniarecords gondozásában jelenik meg, 2010. február 26-án. Igencsak oda vagyok a gyönyörtől, főleg, hogy a megjelenési dátum a 29ik szülinapomra esik. Olivertől, aki a kiadó tulaja ez igen szép ajándék, nagyon köszönöm neki...
    Szeretném megosztani Veletek örömömet egy party keretein belül, március 27-én, a volt Újpesti Gépelemgyárban. A helyszín szerintem a régi underground érzéseket eleveníti fel, amik személy szerint nekem az utóbbi időben hiányoztak.
    Majd linkelek ide az első buliról képeket.
    Mindenkit nagyon sok szeretettel várunk és ha esetleg valamelyikőtök meg szeretné vásárolni az albumomat, azt megteheti a bulin, mert cd formátumban is megcsináltatom addig.
    A részletek:

    Link az albumhoz, ahol bele is lehet hallgatni:
    https://www.beatport.com/en-US/html/...4188/realities
    11 track került fel rá, de, sajnos a cd-s verzióra ennél kevesebb fog felférni, 1, vagy 2 számmal, de arra gondoltam csinálok egy mix cd-t és aki megveszi az albumot, ajándék mix cd-t kap majd mellé.

    Időpont: 2010.március 27.

    Line up:

    PsyTiB
    Erix Vs Botond
    Oleg
    Snag, The Sunshepherd Live
    Psyletzky
    Toge
    10 óra után pedig Pálmester muzsikál nekünk, meg akinek lesz még kedve és energiája...

    Helyszín: Volt Újpesti gépelemgyár, IV.ker. Dugonics utca 11.
    Infoline:06-70-525-5239

    Extrák: tényleg olcsó büfé, lesz kaja is
    a megszokott mosoly a bejáratnál
    és a Goaspirit, ami meg rajtatok is múlik...

    Behopp: 1000.-